Serdecznie zapraszamy studentów i nauczycieli na wydarzenia zorganizowane przez UJ w ramach XVI Krakowskich Dni Integracji.

Link do zapisów na spotkania oraz pełnej informacji o nich znajduje się na stronie internetowej Centrum Dostępności UJ w zakładce wiadomości: https://cd.uj.edu.pl/wiadomosci/-/journal_content/56_INSTANCE_M3q6ZFLFWf9s/151513575/155615036 oraz na Facebooku https://www.facebook.com/CentrumDostepnosciUJ.

Fragment programu:

11 kwietnia - sala sportowa Studium Wychowania Fizycznego i Sportu, ul. Piastowska 26

godz. 14.15 - 14.45 - Integracja grupy na przykładzie programu "Sport i rekreacja bez barier" - prezentacja (stacjonarnie)

Osoba prowadząca: dr Paweł Ochwat, Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UJ

Formuła spotkania: seminarium stacjonarne (sala sportowa SWFiS, ul. Piastowska 26)

Odbiorcy: społeczność akademicka uczelni

Opis: Podczas spotkania zostaną poruszone następujące tematy: Jakie kompetencje psychologiczne powinien mieć prowadzący zajęcia? Jak zmotywować uczestników do zajęć? Integracja grupy i poziomy integracji (sztuka budowania zgranego zespołu). Dlaczego ludzie rezygnują ? - przyczyny niepowodzeń. Opinie uczestników zajęć o programie "Sport i rekreacja bez barier".

godz. 15.00 - 16:30 - Sztuka budowania zgranego zespołu - warsztaty dla uczestników, prezentacja aktywności o charakterze integracyjno - rekreacyjnym: strzelectwo laserowe dźwiękowe, boccia, boule i inne (stacjonarnie)

Osoba prowadząca: dr Paweł Ochwat, Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UJ

Formuła spotkania: warsztaty stacjonarne (sala SWFiS, ul. Piastowska 26)

Odbiorcy: społeczność akademicka uczelni

Opis: Zajęcia będą okazją do przyjrzenia się ofercie Studium Wychowania Fizycznego i Sportu UJ dedykowanej studentom ze szczególnymi potrzebami (w tym posiadających różne stopnie niepełnosprawności). Zajęcia uniwersalne skierowane do osób niezależnie od ich poziomu sprawności motorycznej i umiejętności ruchowych.